loading

 

  • Atrakcyjne oferty serwisowe na wymianę oleju i akumulatora
  • Specjalne rabaty na akcesoria samochodowe
  • Wszystkie usługi serwisowe z użyciem oryginalnych części Opla
  • Wzmocnione procedury higieniczne, umawianie wizyt online oraz usługi door-to-door

 

Ruszaj w drogę! Serwisy Opla pomagają w powrocie do pełnej mobilnościWarszawa. Samochód po długim postoju wymaga szczególnej uwagi, dlatego też marka Opel, aby zapewnić swoim klientom bezpieczny i spokojny powrót do pełnej mobilności, oferuje atrakcyjne akcje serwisowe, ułatwiające klientom przygotowanie ich samochodów do podróży. Dodatkowo użytkownicy, którzy planują w tym roku wyjazdy wakacyjne swoim Oplem, mogą skorzystać ze specjalnego rabatu na wybrane akcesoria.

Dla właściwej i optymalnej pracy silnika, a także przedłużenia jego żywotności, bardzo istotna jest regularna wymiana oleju. Teraz w autoryzowanych serwisach Opla użytkownicy samochodów osobowych mogą dokonać wymiany oleju Opel Dexos wraz z filtrem w przyjaznej dla kieszeni cenie – już za 299 zł brutto[1]. Przed powrotem do standardowego użytkowania swojego Opla, warto również sprawdzić stan akumulatora, który zasila energią elektryczną wszystkie systemy i układy samochodu. Jest to szczególnie wskazane po okresach dłuższego postoju samochodu, które nie służą akumulatorowi. Marka Opel oferuje wybrane akumulatory w atrakcyjnych cenach, a przy ich zakupie klienci mają zapewnioną ich wymianę gratis. Przykładowo akumulator marki Eurorepar do modelu Corsa z roku produkcji 2006-2014 można nabyć w cenie 252 zł brutto. Wymiana akumulatora na nowy zapewni użytkownikom bezproblemowy rozruch auta i uniknięcie przykrych niespodzianek podczas jazdy.

Klienci planujący wyjazdy weekendowe lub wakacyjne mogą skorzystać ze specjalnego 15% rabatu na wybrane akcesoria samochodowe[2]. Szeroki wybór pozwoli dopasować właściwe belki dachowe do posiadanego modelu Opla, a także wybrać odpowiednio do potrzeb uchwyty rowerowe i pojemniki dachowe marki Thule. W ofercie ponadto znajdują się akcesoria FlexConnect®, takie jak uniwersalne uchwyty na tablet, w tym dostosowane do różnych wersji iPada, a także składany stolik czy wieszak na ubrania.

Ponadto dbając o zdrowie klientów marka Opel wprowadziła także ofertę dezynfekcji samochodów. Pakiet dezynfekcji jest oferowany w atrakcyjnej cenie 99 zł brutto[1]. Obejmuje on dezynfekcję układu klimatyzacji i wentylacji samochodu oraz darmową ręczną dezynfekcję zewnętrzną i wewnętrzną pojazdu zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z oferty na wymianę filtra kabinowego w atrakcyjnej cenie.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, w autoryzowanych salonach sprzedaży oraz serwisach marki wprowadzono niezbędne środki ostrożności oraz dodatkowe procedury higieniczne. Serwisy wykonują pełen zakres usług, w tym przeglądy, niezbędne naprawy lub oceny szkód. Dostawa części zamiennych jest zapewniona, więc wszystkie czynności serwisowe można wykonać z użyciem oryginalnych części Opla. Klienci serwisów mogą umówić wizytę online. W wielu autoryzowanych punktach można zamówić także usługi door–to-door.

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

 

[1] Promocja dotyczy samochodów osobowych marki Opel i obowiązuje do 30.06.2020 lub do wyczerpania danego produktu. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie marki Opel: www.opel.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży lub serwisach marki Opel.

[2] Promocja obowiązuje do 30.06.2020 lub do wyczerpania danego produktu. Podane rabaty na akcesoria nie obejmują ich montażu. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie marki Opel: www.opel.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży lub serwisach marki Opel.

Do góry