loading

 

  • Wszystkie 64 warsztaty Eurorepar Car Service w Polsce są aktualnie otwarte i świadczą usługi w pełnym zakresie utrzymania prawidłowego stanu technicznego samochodów w segmencie pojazdów do 3,5 t.
  • W związku z ogłoszonym stanem epidemii, we wszystkich warsztatach Eurorepar Car Service wprowadzone zostały wzmocnione środki ostrożności.
  • Polskie platformy Distrigo bez zakłóceń kontynuują zaopatrywanie warsztatów.

 

Obecnie w warsztatach wykonywane są wszystkie bieżące naprawy, dodatkowo możliwe jest przeprowadzenie okresowego przeglądu klimatyzacji, przy okazji którego można skorzystać z bardzo ważnej w obecnej sytuacji usługi odkażania przestrzeni pasażerskiej, przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych. Inną proponowaną teraz usługą jest wymiana opon z zimowych na letnie.

We wszystkich warsztatach Eurorepar Car Service, poza zalecanymi środkami ostrożności, zostały również wprowadzone dodatkowe procedury zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Warsztaty wykorzystują środki ochrony osobistej oraz dezynfekują wnętrze pojazdu przed przyjęciem samochodu na stanowisko naprawcze, tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i użytkowników samochodów po wykonanej usłudze. Umawianie wizyt odbywa się telefonicznie lub za pomocą funkcjonalności On-line booking dostępnej na stronie www.eurorepar.pl.

Polskie platformy Distrigo kontynuują zaopatrywanie warsztatów w części zamienne profesjonalnej jakości oraz produkty towarzyszące (opony, materiały do napraw opon, oleje, łatki, zaworki, itp.) w korzystnych cenach.

 

 

Eurorepar Car Service

Eurorepar Car Service to wielomarkowa sieć serwisowa i naprawcza należąca do Groupe PSA. Jej kluczowym atutem w ofensywie rynkowej i zdobywaniu nowych klientów jest obsługa posprzedażna klientów na całym świecie, niezależnie od ich możliwości finansowych oraz roku produkcji i marki ich samochodu. Ambicją Eurorepar Car Service jest zdobycie pozycji wzorcowej, lokalnej, wielomarkowej sieci dla kierowców we wszystkich krajach na świecie, a także bycie preferowaną wielomarkową siecią przeglądów i napraw dla niezależnych warsztatów.

Do góry