loading
  • Letnia oferta Opla: Crossland X dostępny teraz już za 59 900 zł[1]
  • Wirtualny Salon Opla: oferta samochodów dostępnych od ręki
Letnia oferta Opla: Crossland X dostępny teraz już za 59 900 zł[1] Wirtualny Salon Opla: oferta samochodów dostępnych od ręki

Warszawa. Odpowiedni samochód na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi to taki, który zapewnia dużo miejsca, bezpieczeństwo oraz wysoki komfort podróży. Idealnie, żeby jeszcze był modny i świetnie się prezentował zarówno w nadmorskim kurorcie, przy górskich szlakach czy w sercu tętniących życiem, pełnych sztuki, kultury i kreatywności, nowoczesnych metropolii. Niezależnie gdzie planujesz spędzić tegoroczne wakacje, sprawdzonym towarzyszem podróży będzie modny SUV Opla – Crossland X. Dzięki wakacyjnej ofercie Opla jest on teraz jeszcze bardziej przystępny.

Opel Crossland X w letniej ofercie Opla jest dostępny już za 59 900 zł brutto[1]. W tej cenie otrzymamy wersję Essentia z silnikiem o poj. 1.2 l i mocy 83 KM z systemem Start/Stop oraz manualną pięciostopniową skrzynią biegów. Bardziej wymagający klienci mogą wybierać wśród szerokiej gamy wersji silnikowych oraz wyposażenia tego modelu. Dla tych, którzy chcą od razu ruszać na wakacje swoim nowym Crosslandem X z pomocą przyjdzie Wirtualny Salon Opla, w którym dzięki wyszukiwarce samochodów dostępnych od ręki znajdą odpowiedni dla siebie model w atrakcyjnej cenie.

Opel Crossland X jest wyrazisty i kompaktowy z zewnątrz, wyjątkowo przestronny i funkcjonalny w środku. Łączy w sobie miejską elegancję z atrakcyjną stylistyką SUV‑a. Model ten jest także praktyczny i wyjątkowo wszechstronny, dzięki maksymalnej pojemności bagażnika wynoszącej nawet 520 litrów — bez składania tylnych siedzeń i z pięcioma pasażerami wewnątrz – oraz możliwości przesuwania tylnej kanapy drugiego rzędu siedzeń wzdłuż osi pojazdu w zakresie 150 milimetrów, jak również zmiany kąta swojego siedzenia.   

Letnia oferta Opla: Crossland X dostępny teraz już za 59 900 zł[1] Wirtualny Salon Opla: oferta samochodów dostępnych od ręki

Dzięki gamie wydajnych silników zarówno benzynowych jak i diesla o mocach od 83 do 130 KM oraz manualnych i automatycznych przekładni, Crossland X to doskonały wybór zarówno do jazdy w trasie, jak i po mieście.

Samochód już w wersji standardowe Essentia jest wyposażony w liczne nowoczesne systemy bezpieczeństwa, wspomagające kierowcę i zwiększające komfort prowadzenia samochodu, takie jak tempomat z ogranicznikiem prędkości i funkcją automatycznego ustawiania maksymalnej prędkości ogranicznika, system ułatwiający ruszanie na wzniesieniu, system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, czy system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości.

Opcjonalne funkcje wspomagające kierowcę w modelu Crossland X obejmują także system wykrywający objawy zmęczenia kierowcy, alarm przedkolizyjny z systemem automatycznego hamowania awaryjnego i funkcją wykrywania pieszych, panoramiczną kamerę cofania rejestrująca obraz w promieniu 180 stopni oraz asystenta automatycznego parkowania.

Komfort jazdy można dodatkowo zwiększyć dzięki regulowanym fotelom – kierowcy i pasażera z przodu. Wersje wyposażenia powyżej Essentii można dodatkowo wzbogacić o skórzaną kierownicę, klimatyzację oraz elektryczne szyby z przodu i z tyłu. Dodatkowo zarówno kierowcy, jak i pasażerom Opla Crosslanda X podróż uprzyjemnią nowoczesne, kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto, systemy multimedialne – Multimedia oraz dostępny tylko opcjonalnie Multimedia Navi z nawigacją 3D.

Z zaletami Crosslanda X można zapoznać się odwiedzając autoryzowane salony sprzedaży marki lub w Wirtualnym Salonie Opla, w którym dostępna jest aktualna oferta, a klienci mogą wybrać interesujący ich model, korzystając z wyszukiwarki samochodów dostępnych od ręki.

 

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

 

[1] Wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce. Szczegóły dotyczące promocji oraz informacje na temat Opla Crosslanda X znajdują się na stronie: https://www.opel.pl/

Do góry