loading
  • Zafira Life ze specjalistyczną zabudową: kompaktowy kamper z miejscem do spania dla czterech osób
  • Pełne wyposażenie: podnoszony dach, łóżko, szafki i aneks kuchenny

pecjaliści od konwersji zmieniają Opla Zafirę Life w kamperaRüsselsheim/Warszawa.  Opel Zafira Life jest tak samo wielofunkcyjny jak szwajcarski scyzoryk. Przestronny van jest dostępny w trzech długościach i ma bardzo zróżnicowane wnętrze. Opcjonalnie drzwi przesuwne otwierają się i zamykają elektrycznie, a wąski promień skrętu, widoczność dookoła i łatwość prowadzenia sprawiają, że Zafira Life jest idealna na wakacyjne wycieczki z rodziną i z przyjaciółmi. Ponadto dzięki specjalistycznym zabudowom Zafira Life może stać się również kamperem, oferującym jeszcze większą swobodę i komfort wypoczynku.

Przykładowo, oferowana na niemieckim rynku Zafira Life z zabudową firmy Crosscamp[1] ma długość 4,95 m i jest to w pełni wyposażony kamper z miejscem do spania dla czterech osób. Wyposażenie standardowe obejmuje m.in. takie elementy jak podnoszony dach, łóżko, wyposażone szafki i aneks kuchenny. Wiele dodatkowych opcji można zamówić indywidualnie, dzięki czemu każdy użytkownik może skonfigurować pojazd zgodnie z własnymi wymaganiami.

Dostępne są również atrakcyjne cenowo pakiety wyposażenia Zafiry Life. Szeroka gama opcjonalnych systemów wspomagania obejmuje wspomaganie świateł drogowych, ostrzeganie przed sennością, wspomaganie utrzymania pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych z tempomatem pół-adaptacyjnym, a także ostrzeganie o kolizji czołowej z asystentem hamowania awaryjnego.

Opel Zafira Life z zabudową firmy Crosscamp jest oferowany z pełną gamą silników diesla i przekładni w czterech wersjach mocy. Wyposażone w technologię oczyszczania spalin SCR, wszystkie silniki spełniają normę Euro 6d-TEMP dla nieograniczonej mobilności.

Jazdę Oplem Zafirą Life po nieutwardzonych drogach ułatwia opcjonalny system kontroli trakcji IntelliGrip, który zapewnia przyczepność wymaganą na każdym rodzaju nawierzchni. Idealne rozwiązane na przygodę poza utartymi szlakami.

W Polsce, klienci mogą zamówić Opla Zafirę Life Camper z zabudową specjalistyczną firmy Ebacamp.[2]

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

 

[1] Zafira Life z zabudową firmy Crosscamp nie jest oferowana na rynku polskim.

[2] Więcej informacji na temat zabudowy specjalistycznej oferowanej przez firmę Ebacamp można znaleźć na stronie https://www.ebacamp.pl/katalogi

Do góry