loading
  • #OpelOpen: nowa kampania z pierwszym europejskim zdecentralizowanym spotem z 14 rynków
  • Teraz wszyscy razem: dealerzy i pracownicy z całej Europy przekazują 300 filmów wideo
  • Zrobione w „domowym biurze”: wideo stworzone w zaledwie 72 godziny
  • Jesteśmy otwarci: dealerzy pozostają do dyspozycji klientów

#OpelOpen – dealerzy i pracownicy Opla dają dowód swojego zaangażowania na rzecz klientówRüsselsheim/Warszawa.  #OpelOpen to motto nowej kampanii Opla. Potwierdza ona, że producent samochodów z Rüsselsheim i jego dealerzy są do dyspozycji swoich klientów. „Jesteśmy otwarci” to główne przesłanie nowej kampanii podkreślające, że Opel oferuje swoje usługi i zapewnia mobilność swoim klientom w czasie kryzysu związanego z koronawirusem. Niekonwencjonalny styl i kompozycja filmu jest dostosowana do aktualnej sytuacji: wykorzystując własne filmy wideo przesłane przez dealerów Opla i pracowników z 14 krajów, firma przekazuje mocne przesłanie o wzajemnym wsparciu i wspólnym przeciwstawieniu się obecnemu kryzysowi.

„Jesteśmy otwarci, ponieważ ludzie na nas liczą”, tak rozpoczyna się nowy spot, który można zobaczyć na platformach społecznościowych marki Opel. Spot ten potwierdza zaangażowanie Opla pomimo pandemii koronawirusa i utrzymywania społecznego dystansu. Dealerzy Opla z całej Europy udowadniają, że są otwarci dla swoich klientów, aby zapewnić społeczeństwu mobilność. Czternaście rynków europejskich dostarczyło zgłoszenia w 12 różnych językach, aby przekazać przesłanie Opla: „Jesteśmy otwarci”.

Kampania odpowiada hasłu marki Opel: „Przyszłość należy do wszystkich”

Nawet w obecnej sytuacji kryzysu, z dealerami Opla można skontaktować się telefonicznie, mailowo i online poprzez Wirtualny Salon Opla, aby zapoznać się z ofertą nowych lub używanych samochodów oraz w przypadku potrzeby zapewnienia mobilności. Dostępne dla klientów są również autoryzowane serwisy Opla. Klienci mogą umówić wizytę serwisową poprzez formularz online, telefonicznie, mailowo lub za pomocą aplikacji „myOpel”. W serwisie można wykonać m.in. przeglądy, niezbędne naprawy lub ocenę szkód. Dostawa części zamiennych jest zapewniona, więc wszystkie czynności serwisowe można wykonać z użyciem oryginalnych części Opla. Dealerzy ściśle stosują się do wprowadzonych niezbędnych środków ostrożności oraz dodatkowych procedur higienicznych, aby umożliwić klientom bezpieczne zakupy i serwisowanie ich pojazdów.

W serwisach marki Opel, aby zapewnić sprawne i bezpieczne funkcjonowanie samochodów, klienci mogą także przeprowadzić przeglądy kontrolne po zimie oraz wykonać takie czynności jak wymiana wycieraczek czy zamiana opon na letnie. Wymiana oleju wraz z filtrem jest obecnie oferowana w sezonowej cenie promocyjnej. Teraz można również zdalnie zawrzeć umowę FlexCare, zapewniając dodatkową ochronę pogwarancyjną dla swojego pojazdu. W większości punktów dostępna jest także usługa serwisowa door–to-door.

„My w Oplu i naszej sieci dealerskiej wspieramy mobilność, przestrzegając wszystkich wytycznych związanych ze zwiększonymi środkami higieny. Jesteśmy otwarci dla każdego, kto potrzebuje zapewnienia mobilności”, powiedział Xavier Duchemin, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży, obsługi posprzedażnej i marketingu. „Jestem niezwykle dumny z zaangażowania naszej sieci Opla w tych trudnych czasach”.

Spot został stworzony przez VELOCITY McCANN, agencję dedykowaną dla marki Opel na zlecenie McCANN Worldgroup w Niemczech. Składa się on z kilkunastu filmów selfie, z których wszystkie zostały nagrane przez dealerów i pracowników Opla. Można je znaleźć na kanałach Opel Social Media: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, YouTube. Zostały też przygotowane wersje krajowe filmów wideo. Polską wersję językową można zobaczyć na kanałach lokalnych YouTube i Facebook. Ponadto dodatkowa specjalna edycja poświęcona dealerom z różnych województw Polski, którzy aktywnie zaangażowali się w tę europejską inicjatywę, zadebiutuje na lokalnych kanałach społecznościowych Opla już w przyszłym tygodniu.

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Do góry